آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشن دانشجویی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس برگزار شد

جشن دانشجویی مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس با حضور رئیس مرکز و دانشجویان رشته های مختلف در سالن فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار شد .

IMG_01100000000
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مهدی عطایی دریایی در این مراسم ضمن تأکید بر اهمیت حفظ شأن و جایگاه دانشجو گفت : دانشجویان ،قشر آگاه و با بصیرت جامعه محسوب می شوند و در برهه های حساس تاریخ به خوبی توانسته اند با تبعیت از رهبری جامعه نقش خود را ایفا کنند .
وی افزود : امروز دانشجو تنها یک محصل و پژوهشگر علمی صرف نیست بلکه فردی است که نسبت به شرایط و اتفاقات جامعه حساس و آگاه می باشد و در پی حل آن ها گام برمی دارد .
رئیس مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس عنوان کرد : دانشجویان حوزه فرهنگ و هنر به دلیل ریز بینی ، حساسیت فوق العاده ، استعداد ویژه مسائل و مشکلات مختلف جامعه را زودتر از دیگران می بینند و سعی دارند این موارد را به خوبی در آثار فرهنگی و هنری خود ثبت و ضبط و یا از طریق ابزار هنر دیدگاه و راه حل جدیدی را به مردم و مخاطبان نشان دهند .
عطایی دریایی ، ضمن گرامیداشت روز دانشجو یادآور شد : این مراسم هر چند با تأخیر اما به پاسداشت روز دانشجو برگزار شد که بهانه ای است برای تقدیر و تشکر از تلاش های این قشر زحمت کش که در همه مسائل مربوط به دانشگاه ، همراه و یاور ما بوده اند.
گفتنی است : در این مراسم توسط دانشجویان رشته های مختلف برنامه های متنوعی برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی