آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر خلیج فارس نیازمند معرفی رسانه هاست

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس در نشست خبری به مناسبت سالروز تأسیس آن در بندرعباس گفت: این مرکز نیازمند معرفی بیشتر رسانه است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مهدی عطایی دریایی ضمن تأکید بر نقش این مرکز در رشد و توسعه فرهنگ و هنر استان افزود : مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس در سال 91 افتتاح شد و در همین مدت اندک با پرورش نیروهای خلاق و با استعداد توانسته سطح علمی و فرهنگی استان را در حوزه هنر ارتقا دهد.
وی اظهار داشت: بیشتر دانشجویان این مرکز ، هنرمندان با سابقه رشته های مختلف هنری در بندرعباس و سایر شهرستان ها هستند که هرچند از سابقه درخشانی در حوزه فرهنگ و هنر برخودارند اما از لحاظ مدرک و داشتن تحصیلات کادمیک به دلیل نبود چنین مرکزی بی بهره بودند.
رئیس مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس بر وجود زمینه لازم جهت گسترش این مرکز و افزایش رشته ها تأکید کرد و عنوان داشت: متأسفانه آن چنان ، باید و شاید خانواده های هرمزگانی از ظرفیت ها و پتانسیل های این مرکز اطلاعات جامعی ندارند و لازم است رسانه ها به کمک این مرکز بیایند تا زمینه جذب بیشتر دانشجویان فراهم شود.
عطایی اضافه کرد : دانشگاه علمی – کاربردی فرهنگ و هنر با هدف ایجاد فضای آموزشی با مهارت های کاربردی با توجه به نیازهای جامعه تأسیس شده است و می تواند زمینه اشتغال را برای بسیاری از فرزندان این مرز و بوم فراهم سازد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی