آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در بندرخمیر

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر از برگزاری هم زمان نمایشگاه کتاب با هفته گرامی داشت بسیج در این شهرستان خبر داد.

1
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، کاظم قاسم زاده درآیین افتتاح این نمایشگاه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج گفت: هفته بسیج یادآور دلاورمردی های مردان بی ادعا و رزمندگان این مرز و بوم است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر خاطر نشان ساخت: دایر نمودن نمایشگاه های متعدد کتاب در شهرستان ها باعث افزایش علاقمندی مردم به کتاب و نهضت مطالعه می شود.
وی افزایش همکاری های ادارات و نهادهای دولتی این شهرستان را در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار مؤثر دانست و افزود: همه متولیان فرهنگی جامعه باید از ظرفیت ها و پتانسیل های خود در رسیدن به این هدف مقدس استفاده نمایند.
کاظم قاسم زاده اضافه کرد: پیوند مردم با کتاب پیوندی ناگسستنی است و این پیوند باعث رشد و شادابی فضای فرهنگی و موجب کاهش آسیب ها در بخش های مختلفی از جامعه می گردد.
این مقام مسئول به ضرورت دسترسی مردم به کتاب در راستای إرتقاء سطح مطالعه در جامعه اشاره کرد و گفت: عدم دسترسی آسان به کتاب، از عوامل تأثیرگذار در پایین بودن سطح مطالعه در جامعه می باشد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر افزود: دراین نمایشگاه 5000 جلد کتاب در قالب 500 عنوان، با همکاری مؤسسه فرهنگی کوثر غدیر به مدت 10 روز عرضه شده است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی