آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

افتتاح نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی هنرمندان در بندرلنگه

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه از افتتاح نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی هنرمندان استان در بندرلنگه خبر داد.

_105086
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حسین محسنی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه گفت: هفتمین دوسالانه هنرهای تجسمی با عنوان«تجلی حقیقت و رسانه» به مناسبت هفته بسیج در شهرستان بندرلنگه در قالب نمایشگاه هنرهای تجسمی برپا شد.
وی افزود: نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه دایر گردیده است.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور سرهنگ حسین فاطمی فرمانده بسیج مقاومت سپاه، ابراهیم آفند رئیس بنیاد شهید و امورایثاگران و جمعی از بسیجیان در ساختمان فرهنگسرای گوهر افتتاح شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: آثار به نمایش درآمده در رشته های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، صنایع دستی، خطاطی و کاریکاتور می باشند.
محسنی با اشاره به این که این نمایشگاه فرصتی برای هنرمندان در خصوص ارائه فعالیت‌های هنری است، اضافه کرد: آثار این نمایشگاه از سراسر استان به دفتر دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی این شهرستان ارسال شده است.
وی با بیان این که این نمایشگاه به منظور تحقق شعار سال و هفته بسیج برگزار شده است، بیان داشت: هنرمندان بسیجی، هنرهای دستی و تجسمی را در قالب این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.
فتح الله کمانداری، سرپرست کانون بسیج هنرمندان نیز بیان کرد: داوری آثار در مدت برگزاری نمایشگاه انجام شده و از برگزیدگان در اختتامیه جشنواره تقدیر می‌شود.
وی ادامه داد: این نمایشگاه تا پایان هفته بسیج هر روز از ساعت هشت تا 12 برای بازدید علاقمندان در فرهنگسرای گوهر بندرلنگه دایر است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی