آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

حرفه خبرنگاری همواره با مفهوم حقیقت جویی و عدالت طلبی عجین بوده است

فرماندار شهرستان قشم گفت: حرفه خبرنگاری همواره در سرزمین پر افتخار ایران اسلامی با مفهوم حقیقت جویی و عدالت طلبی عجین بوده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مسعود سالاری به مناسبت 17مرداد و روز خبرنگار گفت: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران، هفدهم مردادماه هرسال (ادامه مطلب)

3

فرماندار شهرستان قشم گفت: حرفه خبرنگاری همواره در سرزمین پر افتخار ایران اسلامی با مفهوم حقیقت جویی و عدالت طلبی عجین بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مسعود سالاری به مناسبت 17مرداد و روز خبرنگار گفت: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران، هفدهم مردادماه هرسال بهانه‌ای است برای تکریم صادقانه از عناصر پرسش گری که در عصر اطلاعات و ارتباطات با بهره‌گیری از شیوه‌ها و فن‌آوری های نوین ارتباطی موجبات بیداری و آگاهی جوامع انسانی را فراهم می‌نمایند.

وی افزود: آن ها قشری هستند که می‌کوشند تا بازگوی واقعیت های جامعه باشند و  از سویی درد دل آحاد افراد جامعه را به گوش خدمت گزاران این ملت برسانند و از سویی دیگر با انعکاس تلاش ها و اقدامات دولت، روح امید را به جامعه ایران اسلامی تزریق  نمایند.

مسعود سالاری در ادامه این پیام آورده است: بی‌شک این روز پاسداشت کسانی است چون خبرنگار شهید محمود صارمی و کلیه شهدای والامقام عرصه پیام رسانی و خبرنگاری که همواره در راه إعتلای ایران عزیز کوشیدند و بیشترین خطرها را به جان خریدند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت داشتند.

فرماندار شهرستان قشم خاطر نشان کرد: ضمن تبریک«روز خبرنگار» به همه تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع‌رسانی، توفیق هرچه بیشتر خبرنگاران عزیز را در ایفای نقش و رسالت خطیرشان در خدمت گزاری به مردم عزیزمان براساس منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند متعال خواستام.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا