آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

كارگران نمونه ابوموسي تجليل شدند/سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابوموسی مطرح کرد: اهرم«کارگر»، عامل رقابت چین با کشورهای صنعتی

  به مناسبت روز جهاني كارگر، در مراسمي با حضور فرماندار و سایر مسئولين، کارگران نمونه ابوموسی تجلیل شدند. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ابوموسي دراین مراسم اظهار کرد: مقوله‌ي كار و كارگر هم در لسان ائمه اطهار و هم (ادامه مطلب)

 تجليل

به مناسبت روز جهاني كارگر، در مراسمي با حضور فرماندار و سایر مسئولين، کارگران نمونه ابوموسی تجلیل شدند.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ابوموسي دراین مراسم اظهار کرد: مقوله‌ي كار و كارگر هم در لسان ائمه اطهار و هم از نظر اجتماعي يك مقوله‌ي بيسار مهم و تأثيرگذار است.

حجت الاسلام شيرزاد حسني با اشاره به تأثيرگذاري مستقيم زحمات كارگران در پيشرفت جوامع بشري افزود: در كشورهايي مانند چين و ژاپن كه نقش كارگر به عنوان يك اهرم تأثيرگذار مورد توجه قرار مي‌گيرد، اقتصاد آن ها بسيار پررونق بوده و رقيبي جدي براي كشورهاي صنعتي جهان به شمار مي‌آيند.

وي رونق و پيشرفت عمراني چند سال اخير ابوموسي را مرهون زحمات و تلاش هاي خستگي‌ناپذير كارگران زحمتكش دانست و تصريح كرد: اين تلاش عزيزان قابل تقدير است و باید همواره در طول سال به خدمات و زحمات این عزیزان توجه شود، زیرا جامعه بدون قشر کارگر فلج می‌شود.

حسني در پايان از تمامي مسئولين، كارگران و كارمندان خواست كه اخلاص، خداباوري و خدامحوري را سرلوحه تمام كارهايشان قرار داده تا خير و بركت زندگي آن ها دوچندان شود.

اضافه می‌شود، در پايان اين مراسم از تعدادي از كارگران نمونه شهرستان و هم چنين أعضاي شوراي شهر ابوموسي با إهداء جوايزي تقدير به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا