آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

هم زمان با سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس، برگزیدگان جشنواره ملی عکس خلیج فارس معرفی شدند

هم زمان با سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس در آیین پایانی جشنواره ملی عکس خلیج فارس برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، در این مراسم که امشب با حضور همایون امیرزاده، دبیر جشنواره بین المللی خلیج فارس در فرهنگ (ادامه مطلب)

إهداء-جوايز

هم زمان با سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس در آیین پایانی جشنواره ملی عکس خلیج فارس برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، در این مراسم که امشب با حضور همایون امیرزاده، دبیر جشنواره بین المللی خلیج فارس در فرهنگ سرای طوبی بندرعباس برگزار شد، هیأت داوران آرای خود را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش: داوران جشنواره (اسعد نقشبندی، ابراهیم صافی و عباس کوثری) آرای خود را بدون رتبه بندی دانستند.

داوران در بخش “فرهنگ و زندگی ” جواد شیدا از دزفول، محمد رضا سلطانی تهرانی از تهران و محمد رضا قاسمی نژاد از قشم را به عنوان برگزیدگان این بخش از جشنواره معرفی کردند.

در بخش “چشم انداز ” نیز امیر مینابیان از بندرعباس و ابراهیم سیسان از تهران تقدیر شدند و هم چنین هیأت داوران روح الله بلوچی از بندرعباس، علی صمیمی از مشهد و سید علی هاشمی را به عنوان برگزیدگان اعلام کردند.

آثار برگزیدگان از بین بیش از 4 هزار و 560 اثر رسیده به جشنواره از 455 عکاس سراسر کشور انتخاب شده بود.

هر یک از عکاسان برگزیده این جشنواره در مراسم پایانی ،لوح تقدیر ،تندیس جشنواره و 12 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا