آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نمایش آثار برگزیده جشنواره عکس خلیج فارس در نگارخانه مرحوم گرمساری

هم زمان با برگزاری آیین پایانی جشنواره عکس موضوعی خلیج فارس، نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره با حضور علامه زاده مشاور عالی استاندار و رئیس کارگروه تدوین برنامه های خلیج فارس، مرشدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امیرزاده دبیر جشنواره ملی خلیج فارس و جمعی از مسئولان و  هنرمندان در نگارخانه مرحوم گرمساری افتتاح (ادامه مطلب)

نمايشگاه

هم زمان با برگزاری آیین پایانی جشنواره عکس موضوعی خلیج فارس، نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره با حضور علامه زاده مشاور عالی استاندار و رئیس کارگروه تدوین برنامه های خلیج فارس، مرشدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امیرزاده دبیر جشنواره ملی خلیج فارس و جمعی از مسئولان و  هنرمندان در نگارخانه مرحوم گرمساری افتتاح و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، مدیر اجرایی جشنواره ملی عکس خلیج فارس در حاشیه آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 99اثر از برگزیدگان جشنواره موضوعی عکس خلیج فارس که درآیین پایانی جشنواره معرفی شدند، به نمایش درآمده است.

وی یادآورشد: این تعداد عکس که از مجموع4560عکس از۴55 عکاس است که در تابلوهای با کیفیت بالا به نمایش درآمده اند.

به گفته انصاریان؛ داوری سوّمین جشنواره عکس اردیبهشت را اسعد نقشبندی، ابراهیم صافی و عباس کوثری بر عهده داشتند که در بین جامعه عکاسی شناخته شده بوده و دارای سوابق، تجارب و افتخارات روشنی در این زمینه هستند.

مدیر اجرایی جشنواره ملی عکس خلیج فارس در خاتمه یادآورشد: علاوه بر نمایشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی عکاسی نیز از جمله بخش های جنبی جشنواره عکس است. آیین پایانی جشنواره عکس موضوعی خلیج فارس شب گذشته با معرفی برترین ها به کارخود پایان داد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا