آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

موفقیت گروه سینمایی شهرزاد در ارائه تیزر جشنواره موضوعی عکس خلیج فارس

تیزر جشنواره موضوعی عكس خلیج فارس که به سفارش انجمن عکاسان استان توسط گروه سینمایی شهرزادتهیه شده بود در آیین پایانی این جشنواره به نمایش درآمد. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، تصویربردار این اثر هنری در تشریح جزئیات این اثرگفت: این تیزر که روایت “خانواده درگذر زمان (ادامه مطلب)

پشت-صحنه

تیزر جشنواره موضوعی عكس خلیج فارس که به سفارش انجمن عکاسان استان توسط گروه سینمایی شهرزادتهیه شده بود در آیین پایانی این جشنواره به نمایش درآمد.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، تصویربردار این اثر هنری در تشریح جزئیات این اثرگفت: این تیزر که روایت “خانواده درگذر زمان بود” کاری از گروه سینمایی شهرزاد است که به کارگردانی مرتضی نیک نهاد تهیه شده است.

عبدالحسین رضوانی افزود: دراین اثرهنری که جمعی از بازیگران و هنرمندان رشته های مختلف به هنرنمایی پرداختند، سیامک دلنواز در نقش دستیار کارگردان و انیسه اردوان نیز کارطراحی صحنه رابرعهده داشت.

وی تصریح کرد: هم چنین سامی حزنی به عنوان دیگر تصویربردار این اثر با  گروه سینمایی شهرزاد همکاری دارد.

به گفته رضوانی؛ در مجموع شاهد استقبال هنرمندان از این اثر بودیم که ما را در تداوم این مسیر دلگرم نمود.

وی هم چنین گفت: این اثر سوّمین ساخته گروه سینمایی شهرزاد است که  در مدت کوتاه شش ماه از آغاز فعالیت خود دو فیلم کوتاه را به نمایش گذاشت و سوّمین کار آن با  نام “برف دربندرعباس آقا” را نیز آماده پخش دارد.

شایان ذکر است؛ مراسم اختتاميه جشنواره موضوعي عكس خليج فارس علاوه بر نمایش این اثرهنری، با هنرنمایی هنرمندان گروه موسیقی رزیف همراه بود که مورد استقبال شرکت کنندگان قرارگرفت.

آیین پایانی این جشنواره با حضور مشاورعالی استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دبیرجشنواره خلیج فارس و جمعی از مسئولان با تجلیل از نفرات برتر به کارخود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا