آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مشاور عالی استاندار: چشم اندازهای خلیج فارس در هرمزگان یک فرصت ویژه برای عکاسان است

مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت:چشم اندازهای خلیج فارس در این استان منحصر به فرد بوده و یک فرصت ویژه برای عکاسی در اختیار هنرمندان ایران و جهان قرار می دهد. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، علی علامه زاده امشب شب در مراسم پایانی نخستین جشنواره ملی عکس (ادامه مطلب)

علامه-زاده

مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت:چشم اندازهای خلیج فارس در این استان منحصر به فرد بوده و یک فرصت ویژه برای عکاسی در اختیار هنرمندان ایران و جهان قرار می دهد.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، علی علامه زاده امشب شب در مراسم پایانی نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس افزود: این پهنه آبی یکی از مناطق بسیار مهم و حیاتی دنیا محسوب می شود که نام آن با عنوان خلیج فارس در تمامی اسناد تاریخی مهم جهان  ثبت شده است.

وی تصریح کرد: فتنه گرانی که خود برای نخستین بار نام خلیج فارس را تحریف کرده اند نیز سابقه و اصالت نام خلیج فارس را تأیید می کنند.

علامه زاده با اشاره به برگزاری جشنواره عکس خلیج فارس اضافه کرد: انتخاب استان هرمزگان برای برگزاری این جشنواره نشان دهنده موفقیت های این استان در زمینه جشنواره های عکاسی است .

مشاور عالی استاندار عکاسی را یکی از ابزارهای مهم در ارائه واقعیت ها و ثبت با ارزشترین مناظر و لحظات معرفی کرد و یادآور شد: هنرمندان استان در این رشته طی سال های اخیر موفقیت های خوبی در عرصه های ملی و بین المللی کسب کرده اند.

جشنواره ملی عکس خلیج فارس به عنوان یکی از رشته های موضوعی سوّمین جشنواره بین المللی خلیج فارس به میزبانی هرمزگان برگزار شد.

برگزیدگان این جشنواره که آثار آنان از بین 4هزار و 560 اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شده بود،امشب شب در مراسم پایانی معرفی شدند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا