آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان: هنرمندان عکاس تصویرگر زیبایی های خلیج فارس هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هنرمندان عکاس بهترین تصویرگران زیبایی های خلیج فارس هستند که عظمت این هویت ملی را به خوبی به تصویرمی کشند. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی درآیین پایانی جشنواره عکس موضوعی خلیج فارس که (ادامه مطلب)

مديرکل

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هنرمندان عکاس بهترین تصویرگران زیبایی های خلیج فارس هستند که عظمت این هویت ملی را به خوبی به تصویرمی کشند.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی درآیین پایانی جشنواره عکس موضوعی خلیج فارس که با حضور مشاور عالی استاندار و رئیس کارگروه تدوین برنامه های خلیج فارس، دبیرجشنواره ملی خلیج فارس و جمعی از مسئولان و هنرمندان در فرهنگ سرای طوبی برگزارشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد هرمزگان افزود: اگر تا دیروز رزمندگان سرافراز در میادین جنگ برای کشور افتخار می آفریدند امروز هنرمندان متعهد در خط مقدم جنگ نرم به میدان آمده اند تا با توطئه های نظام سلطه با زبان هنر پاسخ دهند.

وی تصریح کرد: ایرانیان مسلمان ثابت کردند بهترین پاسداران خلیج فارس هستند و همه ایرانیان به نوعی دراین عرصه خطیر شریک و سهیم هستند.

حسین مرشدی جشنواره  بین المللی خلیج فارس را نماد هم دلی ایرانیان برای دفاع از هویت خلیج فارس عنوان کرد و گفت: امروزه هر فرد ایرانی در هرجای دنیا به نحوی تعلق خاطر خود را به این نام با عظمت ابرازمی نماید و به درستی که این نماد ملی موجب نزدیکی دلهاست.

وی در فراز دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که استان هرمزگان به عنوان میزبان اصلی سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در اجرای جشنواره های موضوعی عکس شایستگی خود را به خوبی نشان داده است، بیان داشت: برای آن که بتوانیم میزبان شایسته ای برای این رویداد مهم فرهنگی – هنری باشیم همت جمعی پای کار بود  که نتیجه آن را  در برگزاری مطلوب مراسم شاهد هستیم .

وی در خاتمه از پی گیری های انجمن عکاسان هرمزگان در برگزاری جشنواره تقدیر کرد و افزود: جا دارد ضمن تبریک به برگزیدگان از تلاش های همه بالاخص داوران این جشنواره نیز قدردانی داشته باشیم.

گفتنی است: جشنواره موضوعی عکس خلیج فارس با برپایی آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان به کارخود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا