آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

فیلم مستند «کرشمه دریا» در جشنواره ملی فیلم خلیج فارس به نمایش درآمد

فیلم مستند «کرشمه دریا» با مضمون آیین ها و سنت های بومیان جزیره قشم و طبیعت باشکوه سواحل خلیج فارس به عنوان یکی از فیلم های برگزیده جشنواره ملی فیلم خلیج فارس به نمایش درآمد. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، کارگردان این فیلم گفت: این فیلم آمیزه (ادامه مطلب)

کرشمه-دريا

فیلم مستند «کرشمه دریا» با مضمون آیین ها و سنت های بومیان جزیره قشم و طبیعت باشکوه سواحل خلیج فارس به عنوان یکی از فیلم های برگزیده جشنواره ملی فیلم خلیج فارس به نمایش درآمد.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، کارگردان این فیلم گفت: این فیلم آمیزه ای از سنت های مختلف مردم بومی جزیره قشم به خصوص در زمینه های فرهنگی است.

«فرشاد فرشته حکمت» جنبه های تاریخی و باستانی جزیره قشم را نیز الهام بخش خود در ساختن این فیلم دانست و تصریح کرد: مجموعه جاذبه های فرهنگی و طبیعی قشم می تواند بهترین عامل برای توسعه گردشگری در این جزیره باشد که فیلم مستند «کرشمه دریا» این ایده را به تصویر کشیده است.

در ساخت فیلم مستند «کرشمه دریا» احمد بازماندگان قشمی به عنوان دستیار کارگردان، علی رئوفیان به عنوان مدیر تولید، علی لقمانی به عنوان فیلم بردار و علیرضا نکولعل به عنوان صدابردار همکاری کرده اند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا