آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

دبیر سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس: آثار برجسته جشنواره ملی عکس خلیج فارس به مقصد اروپای شرقی پرواز می کنند

  دبیر سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از برنامه ریزی صورت گرفته برای نمایش آثار برجسته نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس در کشور بوسنی و هرزوگوین خبر داد. به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، همایون امیرزاده در آیین پایانی نخستین جشنواره ملی عکس (ادامه مطلب)

 همايون-اميرزاده

دبیر سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از برنامه ریزی صورت گرفته برای نمایش آثار برجسته نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس در کشور بوسنی و هرزوگوین خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی –  هنری خلیج فارس، همایون امیرزاده در آیین پایانی نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس که در بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: پس از برگزاری موفقیت آمیز دو دوره جشنواره فرهنگی – هنری خلیج فارس، تنوع و فراگیری این جشنواره در کشور محقق شده که علت آن شروع شدن مخلصانه کار در هرمزگان بوده است.

وی با بیان این که هرمزگان می تواند پیوستی به اندازه جهان داشته باشد، ادامه داد: عکس هرمزگان در پنج سال اخیر از محاق و گرد و غبار ابهام و انزوا خارج شده و تا بدانجا پیش رفته که امروز مدعی است و تنه به تنه دیگر نقاط کشور می زند.

امیرزاده ظرفیت های فرهنگی و هنری هرمزگان را بی بدیل دانست و گفت: حضور بیش از 450 عکاس و خلق بیش از 4هزار و 500 عکس در نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس که به همت هنرمندان و مسئولان هرمزگان برگزار شد، قابل تحسین است.

دبیر سوّمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از برنامه ریزی صورت گرفته برای نمایش آثار برجسته نخستین جشنواره ملی عکس خلیج فارس در بوسنی و هرزوگوین خبر داد و گفت: این موضوع جای بسی افتخار دارد و به زودی این آثار به مقصد اروپای شرقی پرواز می کنند.

وی خاطرنشان کرد: هدف طراحی شده برای جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس در دوره سوّم فراگیری آن بود که خوشبختانه این مقصود محقق شده است و از امروز به بعد، برای منظور تثبیت این جشنواره باید به سمت کیفی سازی بخش های مختلف آن پیش برویم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا