آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

آغاز بیست و چهارمین جشنواره تئاتر هرمزگان در بستک

صبح امروز با حضور گروه های مختلف نمایشی، مسئولان و هنردوستان مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان بستک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در مراسم افتتاحیه؛ حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی سرپرست ارشاد بستک و قائم مقام دبیر جشنواره ضمن (ادامه مطلب)

صبح امروز با حضور گروه های مختلف نمایشی، مسئولان و هنردوستان مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در مراسم افتتاحیه؛ حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی سرپرست ارشاد بستک و قائم مقام دبیر جشنواره ضمن اهمیت برگزاری این جشنواره مهم در شهرستان بستک گفت: افتخار میزبانی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان و برکات و ثمرات آن برای همیشه در حافظه تاریخی و فرهنگی این شهرستان خواهد ماند.

وی افزود: برگزاری این رویداد بزرگ در شهرستان بستک بی گمان نقطه عطفی در تحولات فرهنگی و هنری بستک محسوب خواهد شد و مطمئن هستیم نقطه إتکایی برای گسترش فعالیت های فرهنگی در این شهرستان خواهد بود.

قائم مقام دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان خاطر نشان کرد: شهرستان بستک به لحاظ فرهنگی از غناء و پیشینه بسیار خوب و عظیمی برخوردار است و إحیای چنین ظرفیت ها و داشته هایی نیازمند حمایت، همت و توجه همه مسئولان، مردم و به ویژه هنردوستان است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک اضافه کرد: تمام امکانات شهرستان بستک برای برگزاری مطلوب این جشنواره، بسیج شده است و امیدوارم خاطره حضور در این شهرستان برای همیشه در یاد و خاطره هنرمندان استان جاودانه بماند.

گفتنی است: بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان از 18 الی 21 مهر ماه با حضور 9 گروه نمایشی از سراسر استان هرمزگان در شهرستان بستک برگزار می شود که امروز صبح رسماً این جشنواره در سالن پیامبر اعظم (ص) شهرستان بستک شروع به کار کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا