آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

افتتاح نمایشگاه جنبی جشنواره تئاتر هرمزگان

با حضور قائم مقام دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، مسئولان و هنر دوستان نمایشگاه آثار تجسمی و خوشنویسی هنرمندان شهرستان بستک افتتاح شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار هنرمندان بستک گفت: جهت غنابخشی به جشنواره تئاتر (ادامه مطلب)

با حضور قائم مقام دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، مسئولان و هنر دوستان نمایشگاه آثار تجسمی و خوشنویسی هنرمندان شهرستان بستک افتتاح شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار هنرمندان بستک گفت: جهت غنابخشی به جشنواره تئاتر استانی، در بخش جنبی جهت معرفی هنرمندان و ظرفیت های هنری شهرستان نمایشگاهی از آثار تجسمی و خوشنویسی هنرمندان بستک در نگارخانه مجتمع پیامبر اعظم (ص) راه اندازی شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه 50 تابلو تجسمی در رشته نقاشی و طراحی و 15 تابلو خوشنویسی جمعی از هنرمندان بستک به نمایش در آمده است که نشانگر وجود ظرفیت های بسیار خوب در این شهرستان می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته در نگارخانه مجتمع فرهنگی ـ هنری پیامبر اعظم (ص) صبح و عصر و به ویژه در زمان برگزاری جشنواره تئاتر دایر می باشد.

بر اساس این گزارش: بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، صبح امروز در شهرستان بستک با اجرای نمایش «مقاومت ناپذیری کینه از کار افتاده» به کارگردانی مجید بشکال شروع به کار کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا