آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برنامه اجرای نمایش های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر هرمزگان

جدول زمان بندی اجرای نمایش های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان از سوی دبیرخانه مرکزی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این خصوص گفت : زمان بندی جدول اجراها بر اساس شرایط ، ویژگی ها و دکور هر (ادامه مطلب)

جدول زمان بندی اجرای نمایش های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان از سوی دبیرخانه مرکزی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این خصوص گفت : زمان بندی جدول اجراها بر اساس شرایط ، ویژگی ها و دکور هر نمایش صورت گرفته و سعی شده است برای هر یک از گروه ها جهت اجرا بهترین شرایط ایجاد شود.

وی به اعلام زمان اجرای نمایش ها اشاره کرد و افزود: روز سه شنبه 18 مهر ماه نمایش «مقاومت ناپذیری کینه از کار افتاده» به کارگردانی علی نرگس نژاد و مجید بشکال از بندرعباس ساعت 10 صبح و نمایش «غرغشه در فرکانس دوخت» به کارگردانی حسین غلامشاهی ساعت 16 و نمایش «آخرین مروارید» به کارگردانی ایوب رحیمی ساعت 20 هر دو از میناب به روی صحنه خواهند رفت.

پیشدار اضافه کرد: 19 مهر ماه در دوّمین روز جشنواره نمایش «فریادی در خیال» به کارگردانی علی رحیمی و نمایش «مرگ ناصری» به کارگردانی حسن سبحانی هر دو از میناب و نمایش «من خدا را دوست دارم» به کارگردانی عبدالمحمد سالاری از بندرلنگه به هنرنمایی خواهند پرداخت .

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خاطر نشان کرد: در سوّمین روز جشنواره مورخ 20 مهر ماه نمایش « معشوقه من خواب است» به کارگردانی حسین کریمی و نمایش «پیتزا گوشت» به کارگردانی کورش سلمانی هر دو از بندرعباس و نمایش «سنگار»  به کارگردانی علی رضا داوری از شهرستان بستک به روی صحنه خواهند رفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

محمد سایه‌بانی - فاطمه مکی‌نیا